O nas

Nasza kancelaria adwokacka w Słupsku to miejsce, gdzie pasja do prawa i zaangażowanie w pracę spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Nasz zespół jest zgraną grupą prawników, którzy poświęcają się w pełni potrzebom naszych klientów. Pozwól nam przedstawić Ci nieco bliżej naszych prawników.

Nasza Pasja, Twój Sukces

W naszej kancelarii adwokackiej w Słupsku, nie tylko dostajesz dostęp do wykwalifikowanych prawników, ale także do ludzi, którzy naprawdę dbają o Twoje interesy. Nasz zespół skupia się na osiągnięciu najlepszych rezultatów dla naszych klientów, przy zachowaniu etyki zawodowej i wysokich standardów pracy. Jeśli szukasz partnera prawnego, na którego możesz polegać w najtrudniejszych chwilach, to jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasz zespół to Katarzyna Nowak, Piotr Łukaszewicz i Anna Wójcik, gotowi pomóc Ci w każdej sprawie. Skontaktuj się z nami i daj nam szansę udowodnienia, że jesteśmy Twoim zaufanym partnerem prawnym.

o katarzyna nowak adwokatka z pasja

Katarzyna Nowak - Adwokatka z Pasją

Katarzyna Nowak to prawdziwa pasjonatka prawa, która od najmłodszych lat marzyła o karierze prawnika. Po studiach na Uniwersytecie Warszawskim oraz zdobyciu doświadczenia w kilku renomowanych kancelariach adwokackich, postanowiła wrócić do rodzinnego Słupska i otworzyć własną praktykę. Kasia, jak ją wszyscy nazywają, specjalizuje się w sprawach karnych i cywilnych. Jej zaangażowanie i determinacja sprawiają, że klientom zawsze udaje się osiągnąć najlepsze rezultaty.

Piotr Łukaszewicz - Doświadczony Strateg

Piotr Łukaszewicz - Doświadczony Strateg

Piotr Łukaszewicz to nasz ekspert ds. prawa rodinnego i spadkowego. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w skomplikowanych sprawach rozwodowych, podziału majątku oraz spadkowych sporach. Jego wyważone podejście do negocjacji i rozwiązywania konfliktów zyskało uznanie wielu klientów. W wolnych chwilach Piotr pasjonuje się żeglarstwem, co pomaga mu zachować spokój i zdolność perspektywy, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

Anna Wójcik - Specjalistka ds. Prawa Cywilnego, Administracyjnego

Anna Wójcik - Specjalistka ds. Prawa Cywilnego, Administracyjnego

Anna Wójcik to nasza specjalistka ds. prawa cywilnego, administracyjnego i finansów. Jej szeroki zakres ekspertyzy obejmuje prawo cywilne, administracyjne, kredyty, upadłość konsumencką oraz wiele innych dziedzin. Anna dedykowała swoją karierę pomocy klientom w różnych aspektach prawa, począwszy od rozwiązywania spraw cywilnych po reprezentację w sprawach administracyjnych.

Zadzwoń: 598-433-867
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 598-433-867
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 23 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.